Medyczny Klub Turystyczny w Lublinie
PDF
Drukuj
Email
25
lut
MKT w Dolinie Chochołowskiej
Wpisany przez Administrator

W dniach od 13 do 16 lutego Medyczny Klub Turystyczny pojawił się w Dolinie Chochołowskiej z zamiarem trekkingowego zdobycia okolicznych szczytów. Działania górskie utrudniał porywisty wiatr, który spory wysiłek włożony w pokonanie odcinków graniowych nagradzał pięknymi widokami pióropuszy na szczytach utworzonymi przez zamiatający śnieg. Dla niektórych członków klubu była to pierwsza wizyta w zimowych Tatrach, a zmaganie się z wiatrem i śniegiem było wzbogacającym doświadczeniem.  

 

Poprawiony: czwartek, 25 lutego 2016 16:49
 
PDF
Drukuj
Email
01
gru
Otwarte posiedzenie zarządu MKT
Wpisany przez Administrator

Zapraszamy no kolejne otwarte posiedzenie Zarządu MKT, które odbędzie się 11 grudnia 2015 roku (piątek) o godzinie 18.00 w Klinice Pneumonologii przy ul. Jaczewskiego 8. W programie spotkania:

1. Prezentacja Piotra Paprzyckiego z Rajdu Rowerowego wzdłuż Wisły (2014-2015).

2. Prezentacja Piotra Drączkowskiego z wyprawy rowerowej wokół Islandii.

3..Dyskusja nad wyprawowymi planami MKT w 2016 roku:

Poprawiony: środa, 16 grudnia 2015 11:16
 
PDF
Drukuj
Email
14
wrz
Otwarte posiedzenie zarządu MKT
Wpisany przez Administrator
Zapraszamy na pierwsze tej jesieni otwarte posiedzenie Zarządu MKT, które odbędzie się na parterze Kliniki Pneumonologii, SPSK nr 4, ul. Jaczewskiego 8, 30 września 2015 r (środa)  o godzinie 18:00. W programie naszego spotkania zaplanowano:
 
1. Prezentacje z wyprawy MKT na Damavend i podróży po Iranie.
2. Relacje z II etapu Rowerowego Rajdu wzdłuż Wisły.
3. Relacje z wycieczki MKT i SChAO na Węgry i z Festiwalu Filmów Górskich w Lądku Zdroju.
 

Mikrowstępniak, czyli co słychać w Klubie


 

Mikro-wstępniak (NR 2/2014) Walne za nami. Zwróćcie uwagę na duże zmiany w Zarządzie - będą nas, mam nadzieję skuteczniej, wspierać Michał Drożdż i Maciek Strzemski. Dziękuje także wszystkim, którzy wpłacili składki, dzięki którym moglismy spokojnie wesprzeć rejestrację w PZA Klubu Wysokogórskiego Lublin. Dzięki temu będziemy mogli znacznie rozszerzyć nasze możliwości turystyczne w Tatrach i umożliwić podnoszenie kwalifikacji członków w uprawianiu ambitniejszych form turystyki górskiej.  Wkrótce rusza nowy projekt rowerowy "Płynie Wisła, płynie...", zaawansowany jest też stan przygotowania wyprawy bałkańskiej w koronie gór Europy. Możliwości turystyczne MKT dzięki KWL będą sięgać w tym roku szczytów Alp i Dolin Himalajów - byle tylko znaleźli się chętni. Z turystycznym pozdrowieniem...    
 

webmajster